Tvorba
webových stránek

Další klienti

Dejte svým klientům vědět, že jste ti praví! Funkční, moderní a responzivní web je pomocníkem každého podnikatele.

Funkční web vás v podnikání posune o stupeň výše ať už jste drobný živnostník, nebo zastupujete velkou firmu. V obou případech vám budeme k ruce. Rádi vám zajistíme rozsáhlý, na míru programovaný web s e-shopem a propracovanými funkcemi. Přizpůsobíme se však i pokud potřebujete web spíše jako podnikatelskou vizitku. Tedy dostupnější, ale stále reprezentativní.

Kvalitní webové stránky
potřebujete

První dojem prodává

Protože první dojem je i v případě webu rozhodující, na grafice si dáváme obzvlášť záležet. Naše weby tvoříme dle nejnovějších trendů tak, aby lahodily oku a byly zároveň uživatelsky přívětivé.

Jaký web potřebujete

Před tvorbou webu se vás budeme ptát. Budeme se ptát na to, jaké máte podnikatelské cíle, jací jsou vaši zákazníci a důsledně zanalyzujeme také vaši konkurenci.
Výsledkem bude nalezení toho nejlepšího řešení pro váš nový web, který vám poslouží jako reprezentativní nástroj pro získání nových zákazníků. 

Nehodíme vás do vody

Spustit web a nazdar? To není náš styl. Samotná webová aplikace je navržena tak, aby bylo v budoucnu možné web rozšířit podle vašich představ. My vám navíc budeme vždy krýt záda a vždy budeme po ruce, když budete potřebovat radu nebo pomoc s rozšířením.

Jak postupujeme